बलिउड नायिका प्रियंका चोपडा र हलिउड सिंगर निक जोनासको विवाहमा सहभागी हुन चर्चित अभिनेता ड्वायन जोनसन अर्थात ‘द रक’ भारत आउने भएका छन् । ड्वेयनसँग पहिलो हलिउड फिल्म ‘बेवाच’ मा देखिएकी थिइन्, प्रियंका । यसका अलावा निक पनि गएको वर्ष फिल्म ‘जुमान्जी : वेलकम टू द जंगल’ मा ड्वेयनसँग देखिएका थिए ।

ड्वेयनलाई ‘द रक’ नामबाट चिन्ने गरिन्छ । प्रियंका र निकको बिहेमा सहभागी हुन विशेष पाहुनाको रुपमा उनी आउने पक्का भएको भारतीय मिडियाले बताएका छन् । उनी बुधबार साँझसम्म मुम्बई पुग्ने खबर छ । विवाहका लागि निकका भाई जो जोनास आफ्नी श्रीमती सोफी टर्नरसँग भारत पुगिसकेका छन् ।


बुधबार साँझसम्म निकका माता पिता पनि भारत पुग्ने बताइएको छ । दीपिका पादुकोण र रणवीर सिंहको जसरी नै प्रियंका र निकको विवाह पनि दुई रितिरिवाजबाट हुनेछ । पहिला एक डिसेम्बरमा निक जोनासको धर्म अनुसार क्रिश्चियन रितिरिवाजबाट हुनेछ । यसको अर्को दिन हिन्दु रितिरिवाज अनुसार दुईले सातफेरो लिनेछन् ।

बिहेपछि ४ डिसेम्बरमा दुईले दिल्लीमा एक ग्रान्ड रिसेप्सन दिँदैछन् । प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदी दिल्लीमा हुने रिसेप्सन पार्टीमा सहभागी हुनसक्ने खबर छ । प्रियंकाभन्दा १० वर्ष कान्छा निक आफ्नो विवाहका लागि धेरै दिन पहिलेनै भारत पुगिसकेका छन् ।

For More videos Log on to Mazzako TV