सेप्टेम्बर महिनामा दुबइमा आयोजना हुन लागेको ‘दोश्रो नेपाली म्यूजिक भिडियो अवार्ड’मा ५ अभिनेत्रीको भिडन्त हुने भएको छ । उत्कृष्ट मोडलमा वेनिशा हमाल, बर्षा राउत, सिपोरा गुरुङ, नम्रता सापकोटा र आँचल शर्माविच प्रतिस्पर्धा हुन लागेको हो ।

काठमाण्डौमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा १७ विधामा वितरण गर्न लागिएको अवार्डको नोमिनेशन सार्वजनिक गरियो । संगिक्षा फिल्मस्ले दुबइको नमस्ते ट्राभल्ससँग मिलेर अवार्डको आयोजना गर्न लागेको हो । पहिलो भिडियो अवार्ड पनि यूएइको अवुधावीमा भएको थियो ।

Nominations

Category A – Music

1a.Best Vocal(Male)

  1. Pramod Kharel – Laidaina Mayale
  2. Roopak Dotel – Niyali Here
  3. Susan Samsohang- Soltini
  4. Trolok Rana – Kanda Chhoye Phool Banchha
  5. Yubraj Chaulagain – Maanko Daag

2a.Best Vocal(Female)

  1. Mallika Karki – Ma Timro Mayamaa
  2. Milan Amatya – Laththai Banayo
  3. Prasna Shakya – Ma ta Sojhi Sojhi
  4. Rekha Paudel – Sukha Pani Adhaa
  5. Anuska Pathak – Maanko Daag

3a.Best Vocal Pop(Male)

  1. Arjun Kausal– Timro Ranga Rasilo
  2. Deepak Bajracharya – Allare
  3. Subhas Bhusal- Ek Pal Mutumaa
  4. Sunil Singh Thakuri – Dimag Khali
  5. Ujan Nembang– Timro Yaadmaa

4a.Best Vocal Pop(Female)

  1. Akanchha Bashyal – Ma Paglanchhu
  2. Anjila Regmi – Kapuri Ka
  3. Durga Kharel – Timro Maya
  4. Pramila Tamang – Lahureki Chhori
  5. Ramila Gyangmi Magar – Chuk Chuk Relaima

5a.Best Lyric

  1. Dilip Piya – Laththai Banaeu
  2. Naresh Bhattarai – Maile Hare wa Jite
  3. Purna Limbu – Farak Maanchhe
  4. Roshan Bhattarai – Mayalu Muhar Timro
  5. Shantipriya – Ma ta Maya Garne Manchhe

 

6a.Best Music

  1. Alok Shree – Nuhaauna Khola Bhitra Napasana Saani
  2. Arjun Pokharel – Yasto Maya
  3. Hari Lamsal – Soltinee
  4. Sachin Singh – Siraima Sirbandi
  5. Sunil Maskey – Ma ta Sojhi

7a.Best Arrangement

  1. Amul Karkidhali – Malai Maya Garne
  2. Bijeshwor Tandukar – Najik Chhau
  3. Maharaj Thapa – Dhungako Bhar
  4. Mohit Munal – Cham Cham
  5. Udayaraj Paudel – Chuk Chuk Rail,

8a.Best Recordist

  1. Firoj Bajracharya- Allare
  2. Kishor Thapa – Kaanda Chhoye Pool Banchha
  3. Krishna Kumar Maharjan – Timro Paila Sanga Sangai
  4. Rajeshswor Tandukar- Timro Pauju
  5. Shambhu Kumar Tandukar – Chashmawala

9a.Best Lok Dohari

  1. Bal Bahadur Gurung – Baishalu Jowan
  2. Binaya Khatri – Aamako Maya
  3. Bhagawati Upreti – Kanchhi Swasni
  4. B. Anuragi – I Love you
  5. Khuman Adhikari – Keti Patyaaune

Category B-Video

1b.Best Music Video

  1. Bikasa Entertainment/ Subhas Bhusal – EkPal Mutuma
  2. Biru Magar Bichhod/ Trilok Rana – Kanda Chhoye
  3. Dev D Entertainment/ Anand Karkui – Sunsaan
  4. Krishna Gurung/ Rajesh Payal Rai – Himalako Kakhamaa
  5. SZ Creation/ Deepak Bajracharya – Allaare

 

 2b.Music Video Director

  1. Bikash Subedi – Ek Pal Mutuma
  2. Bishal Bhandari – Kanda Chhoye
  3. Dipendra KC – Sunsaan
  4. Shreedhar Paudel – Cham Cham
  5. Subrat Acharya – Allare

3b.Music Video Cameraperson

  1. Anil K Manandhar – Pal Pal Mutuma
  2. Arjun Tiwari – Gudi Jane Rail
  3. Dhiraj Jung Shah – Ma ta Sojhi
  4. Prakash Gurung – Himalako Kakhamaa
  5. Utsav Dhakal – Timi Hau Saagar

4b.Music Video Editor

  1. Bharat Regmi – Allare
  2. Nishan Ghimire – Sir Sir
  3. Prabin Shrestha – Mayalu Muhar Timro
  4. Suprim Parajuli – Chuk chuke Rail
  5. Tekendra Shah – Pal Pal

5b.Best Actor

  1. Binod Singh – Anjanmai ho ya Jani Jani
  2. Dikpal Kakri – Pir Maanma
  3. Pushpal Khadka – Cham Cham
  4. Sraj Grach – Timilai Bhani
  5. Vibek Singh Thakuri – Mayalu Muhar Timro

6b. Best Actress

  1. Aachal Sharma – Ek Pal Mutu
  2. Barsha Raut – Timro Pauju
  3. Benisha Hamal – Kanda Chhoye
  4. Namrata Sapkota – Thaha Chhaina
  5. Sipora Gurung – Himalko Kakhamaa

7b.Best Choreography

  1. Dipendra Timilsina – Baishalu Joban
  2. Kranti KC – Beauty Beauty Chha
  3. Sankar BC – Keti Patyaune
  4. Shiva BK – I Love You
  5. Sunil Chhetri – Laideuna Mayale

Category C- Special

1c.Best Emerging Talant

  1. Ananta Timilsina (Director) – Timro Paila Sanga Sangai
  2. Bhabin Dhungana (Vocal) – Barsiyo Aaja Maan Mero
  3. Kishor Siwakoti (Vocal) – Gudujane Rail
  4. Prem Sen (Vocal) – Timro Pauju
  5. Ruksana Shrestha (Actor) – Timilai Bhani
  6. Saan Thapa (Director) – Timihau Saagar
  7. Sanjib Parajuli (Vocal) – Nai Malai Thaha Chhaina

2c.Lifetime Contribution

3c.Music Video Trend Setter

4c.Special contribution

For More videos Log on to Mazzako TV